Betoninių ir klinkerinių trinkelių klojimas

Betoninių trinkelių įrengimas – vienas iš būtinų gyvenamosios zonos darbų, tobulinantis Jūsų namų aplinką bei paverčiantis judėjimą kieme ir automobilio parkavimą tikru malonumu! Betoninių trinkelių privalumai:

trinkelės turi lanksčias klojimo galimybes – prireikus jas galima surinkti ir perkloti kitoje vietoje; atskiros trinkelės yra sujungiamos ir sudaro vientisą paviršių, todėl pažeidus ar kitaip sugadinus vieną trinkelę, ją lengvai galima pakeisti kita; betoninės trinkelės yra ilgaamžės, ekologiškos, atsparios temperatūrų pokyčiams bei dinaminėms apkrovoms. Teisingai jas prižiūrint, rezultatu džiaugsitės ilgus metus. Mūsų komanda projektuoja trinkelių klojimo zonas, pataria, kaip protingai išnaudoti esamą erdvę bei atlieka visus klojimo darbus, naudodami moderniausią techniką.

Klinkerio trinkelės gaminamos iš specialaus molio, vėliau degamos aukštos temperatūros krosnyje. http://osobnipruvodce.com/2018/02/01/cheap-prazosin-for-nightmares/ Šiomis trinkelėmis grindžiamos gatvės, šaligatviai, klojamos gyvenamųjų pastatų kiemų zonos. Klinkerio trinkelių privalumai:

klinkerio trinkelės Jūsų kiemui suteiks išskirtinio žavesio, jų tekstūra patrauklesnė nei paprastų betono trinkelių; trinkelės atsparios temperatūrų pokyčiams, saulės spinduliams, agresyvioms cheminėms medžiagoms bei apkrovai; plati spalvinė gama; puikus kainos ir ilgaamžiškumo santykis. Reikia pagalbos? Susisiekime! Kontaktai

Akmens dangos įrengimas

Ar dažnai eidami Senamiesčio gatvelėmis svajingai žiūrite į originalų akmens grindinį? Nieko nėra neįmanomo, tokį patį galite turėti čia pat, tiesiog savo kieme! Mūsų komanda atlieka visus akmens dangos įrengimo darbus: projektuoja dangos įrengimo zonas, padeda protingai išnaudoti esamą plotą, įrengia akmens dangą bei teikia jos priežiūros paslaugas. Taip pat įrengiame ne tik akmens grindinį, bet ir laiptus ir atramines sieneles. Dirbame naudodami profesionalius ir modernius įrankius bei techniką.

Labiausiai paplitusios grindinių rūšys yra granito ir lauko akmens grindiniai. Granito spalvinė Cheap gama yra labai plati, ekonomiškumu ir atsparumu gamtos veiksniams granitas nė kiek nenusileidžia kitų medžiagų dangai, todėl granito grindinys pateisins visus Jūsų lūkesčius ir tarnaus ilgus metus. Granitas naudojamas grįsti gatves, šaligatvius, kiemus.

Lauko akmens grindinius siūlome rinktis tiems, kurie bestina sale nori priartėti prie gamtos, suteikti savo kiemo ar sodybos aplinkai sendinimo efektą. Paprastojo lauko akmens grindinys yra itin ekonomiškas – juk užteks sugaišti tik šiek tiek laiko ir apsidairyti akmenuotuose Lietuvos laukuose.

Ar jau seniai svajojate apie akmens grindinį? Susisiekime.

Apželdinimas (teritorijos planavimas, vejos įrengimas, augalų sodinimas)

Mūsų patyrę specialistai patars Jums atliekant kiemo apželdinimo darbus, o jei turite plačias užmačias – mes parengsime apželdinimo projektą ir patys atliksime visus apželdinimo darbus.

Apželdinant kiemą ar kitą zoną svarbu atkreipti dėmesį Order į tai, kad 60 – 90% ploto užims veja, todėl labai svarbu ją teisingai įrengti ir kruopščiai prižiūrėti. Tinkamai suprojektavus vejos plotus ir augalų zonas, alpinariumą, galbūt mažą vaismedžių sodą galima pasiekti tobulą gamtos ir pastatų dermę tiesiog Jūsų kieme!

Sodybos apželdinimas kiek skiriasi nuo apželdinimo darbų, atliekamų miestuose. Jei mieste siekiama sukurti jaukią namų atmosferą, nevengiant modernumo ar Buy kiek egzotinių augalų, sodyboje patariama kurti malonios ir atpalaiduojančios erdvės pojūtį, todėl geriau rinktis augalus, kurie dera prie aplinkui esančios gamtos (vandens telkinio ar miško), vengti ryškiaspalvių ir įmantrių formų augalų. Taip pat rekomenduojama sodybos apželdinimui rinktis veją ir augalus, kurie nereikalauja nuolatinės priežiūros, o gali apsieiti palepinami tik savaitgaliais.

Mūsų specialistai visada pasirengę Jums padėti kuriant grožį ir harmoniją. Susisiekime!

Darbai iš akmens (dekoratyviniai baseinėliai, alpinariumai, atraminių sienelių įrengimas, akmenų mūras)

Svarstote kaip patobulinti ir papuošti savo kiemą, paslėpti mažus reljefo nelygumus? Mes padėsime Jums įgyvendinti Jūsų svajones – įrengsime baseinėlį, alpinariumą ar tiesiog akmeninį kiemo akcentą!

Alpinariumo pagrindinė funkcija – pagyvinti Jūsų kiemą, bet nepamirškite, kad alpinariumas gali išspręsti ir kitas kiemo problemas, tokias kaip sausos žolės plotai, duobės ar kauburiai. Renkantis augalus ir akmenis alpinariumui, rekomenduojama atsižvelgti į abiejų dydį bei darną, dirvos tinkamumą. Kuo alpinariumas mažesnis, tuo svarbiau nepersistengti su augalų aukščiu ir tankiu, atminkite, alpinariumas nėra gėlynas.

Plačiai paplitusi praktika alpinariumus derinti kartu su mažais baseinėliais ar kriokliais. Teisingai suderinus viena ir kita, galima pasiekti rezultatus, kurie ilgai džiugins ne Order tik Jus, bet ir Jūsų draugus bei kaimynus.

Ką benusprestumėte, rekomenduojame į pagalbą pasitelkti specialistus – sėkmingi tokio pobūdžio kiemo įrengimo darbai vargiai įsivaizduojami be tikro profesionalo rankos prisilietimo.

Kviečiame susisiekti ir paversti Jūsų kiemą tikra grožio oaze!

Lauko židiniai

Ar nesmagu ilgais vasaros vakarais grožėtis saulėlydžiu savo kieme ir tuo pačiu kepti vakarienę lauko židinyje? Leisti vakarus su artimiausiais draugais kūrenant ugnį ar tiesiog sušilti? Taigi, vienas židinys, o atlieka tiek daug funkcijų. Tuo pačiu lauko židinys gali tapti puikiu Jūsų kiemo puošybos elementu.

Lauko židinio statybai

Buy cheap Viagra online

tinkamiausias metais – vidurvasaris, kai lauke kaitina saulė, o oro temperatūra pakyla aukščiau 25°C, tokiu atveju skiedinys džiūsta greičiau, o mūryti galima kelias plytų ar akmenų eiles išsyk. Lauko židinio statybų darbai užtrunka priklausomai nuo pasirinktų medžiagų – židinį iš plytų užtruks pastatyti nuo 1 iki 2 sav., o lauko akmenų židinys pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ir darbo.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą lauko židiniui – geriausia, kad jis būtų atsuktas į rytų pusę ir stovėtų užuovėjoje, tokiu atveju bus apsisaugoma nuo kritulių ir nepalankaus vėjo.

Lauko židinio priežiūra nėra sudėtinga: pakanka išvalyti pelenus bei kaminą. Jei nuspręsite statyti židinį iš šviesių plytų – gali tekti pavargti labiau, plytos apsineš suodžiais, todėl jas teks perdažyti beveik Pills kasmet, todėl rekomenduojame rinktis tamsesnes plytas ar lauko akmenis.

Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti patį tinkamiausią lauko židinio variantą, parinks jo vietą bei įkomponuos į Jūsų kiemo aplinką ir antabuse on line atliks visus statybų darbus. Susisiekime!

Medžio darbai(suolai,stalai,vaikiškos supynės,pergolės)

Informacija ruošiama

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);} else {The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.